O blogu | My

blog o zarabianiu

Cześć - tu Ania i Artur.

Co dla Ciebie mamy?

Bardzo nam miło, że do nas trafiłeś. Bloga prowadzimy od października 2014 roku (notki sprzed stycznia 2015 roku skasowaliśmy) i robimy wszystko, żeby był to najbardziej wiarygodny blog o zarabianiu w sieci.

Jeśli chcesz…

 • zarabiać przez Internet nie wychodząc z domu,
 • zwiększyć przychody,
 • otrzymywać za darmo rozmaite produkty (zarówno próbki, jak i produkty pełnowartościowe, te drugie do testowania),
 • testować przeróżne produkty,
 • otrzymywać darmowe próbki przydatnych rzeczy,
 • korzystać z różnych okazji cenowych,
 • wygrywać w konkursach,

… to ten blog jest właśnie dla Ciebie. Jednym słowem – to blog o zarabianiu w sprytny i sprawdzony sposób, który minimalizuje czas i wysiłek, który wkładasz z zarobienie pieniędzy.

Dlaczego nasz blog o zarabianiu pomoże Ci w osiągnięciu pewnego zysku?

Po pierwsze, sami korzystamy ze sposobów, które opisujemy. Sprawdzamy na własnej skórze, jak działają wszystkie promocje, oferty i sposoby na zarabianie. Dlatego na blogu znajdziesz tylko sprawdzone i skuteczne porady o zarabianiu w Internecie.

Po drugie, wybieramy tylko takie sposoby, które według nas są najbardziej korzystne. Piszemy o przydatnych i pełnowartościowych darmowych próbkach i najbardziej opłacalnych okazjach cenowych.

Po trzecie, wyróżnia nas sposób, w jaki działamy. Nie jesteśmy jednymi z tych, którzy prowadząc blog o zarabianiu, naciągają ludzi na wchodzenie w piramidy finansowe. Chcemy być pewni, że to, co napiszemy, będzie w pełni wiarygodne. Dlatego posty publikujemy dopiero po otrzymaniu wypłaty lub nagrody od danego serwisu. Piszemy tylko o wypłacalnych programach, które gwarantują wypłatę nawet w przypadku zamknięcia serwisu.

Jakie są plusy takiego działania?

 • Pewność, że nic nie stracisz – nawet czasu!
 • Gotowe porady na zarabianie przez Internet, bez potrzeby testowania na sobie.
 • Informacje o wszystkich okazjach na dorobienie masz w jednym miejscu.
 • Możesz dorabiać na kilka sposobów jednocześnie, znacznie zwiększając swój przychód.
blog o zarabianiu

Kim jesteśmy?

Artur - urodziłem się z porażeniem mózgowym. Jestem na rencie ze względu na znaczny stopień niepełnosprawności. Poruszam się dzięki balkonikowi. Chcę cały czas pokazywać, że osoby niepełnosprawne nie muszą być nieaktywne. Dorabiam przez Internet i pomagam Ani w prowadzeniu bloga (trochę więcej o Ani przeczytasz za chwilę). Pracowałem już jako transkryptor dla jednego z blogerów finansowych, operator monitoringu i odbyłem praktyki w restauracji jako pomocnik kucharza. Brałem też udział w różnych kursach i szkoleniach, m.in. w szkoleniu „Pracownik gastronomii” czy „Kursie projektowania stron internetowych”. Poza sprawami zawodowymi, kibicuję Śląskowi Wrocław, lubię gotować, pomagać innym, wędkować i mieć porządek :)

Ania - na co dzień pracuję m. in. jako webmaster. Po pracy prowadzę blog o zarabianiu, który właśnie czytasz :). Lubię i korzystam z tego, o czym piszę na blogu, dodatkowego zarabiania w Internecie, okazji cenowych i darmowych próbek. Interesuję się m. in. marketingiem internetowym. Jestem pomysłodawczynią oraz założycielką spisu / agregatora blogów osób niepełnosprawnych, ich rodzin i najbliższych. Przepadam też za bobem oraz wszystkim, co piękne.

Oboje jesteśmy miłośnikami kotów i mieszkamy we Wrocławiu.

 

Co robi każde z nas w kontekście prowadzenia bloga?

Oboje:

 1. dorabiamy przez Internet i testujemy nowe sposoby na dodatkowe zarabianie przez Internet,
 2. bywamy ambasadorami marek,
 3. chętnie testujemy produkty.

Artur:

 1. odpisuję na e-maile czytelników (wysyłam linki do serwisów, dzięki którym czytelnicy chcą dorabiać, odpowiadam na pytania czytelników),
 2. robię zdjęcia na profil blogowy na Instagramie i na bloga.

Ania:

 1. piszę posty i robię zdjęcia na bloga, obrabiam zdjęcia oraz wstawiam je do postów,
 2. szukam okazji na otrzymanie darmowych próbek i okazji cenowych,
 3. moderuję komentarze i komentuję inne blogi,
 4. prowadzę:
 5. odpisuję na propozycje współprac.

fot. Glam and Curvy

Koniecznie zajrzyj do kilku naszych wpisów i zacznij zarabiać!

Do usłyszenia!

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger