7. sposób na dorabianie

zarabianie w domu przez Internet

Dawno nie było sposobów na dorobienie, więc przedstawiamy kolejny.

Wynagrodzenie to otrzymałam na PayPal.

W serwisie tym można dorobić przepisując krótkie teksty / kreacje i lajkując profile. To drugie na Facebooku. Wypłata już od 2 zł! W przyszłości będzie można chyba dorobić na oglądaniu filmików na Youtube. Serwis powoli się rozwija. Ciekawą funkcją w tym serwisie jest wypożyczenie poleconych. Wynajem jednego poleconego kosztuje 10 groszy na 7 dni. Dzięki wykupie poleconych może (jak poleceni będą aktywni) Twoje zarobki wzrosną. Serwis deklaruję wypłatę do 5 dni roboczy, ale jak wypłaca zwykle wcześniej. Zamiast wypłaty na PayPal możesz wybrać wypłątę w formie doładowania telefonicznego. Jak serwis napisał "Doładowania zazwyczaj realizowane są szybciej niż wypłaty" :)

Oto link do zapisania się do tej strony zarobkowej.

Możesz też zapisać się do tego seriwsu zarobkowej klikając poniższy baner:

Jeśli nie widzisz powyższego baneru - wyłącz dla tej strony Ad Block lub podaj swój e-mail w komentarzu pod danym sposobem (nie opublikuję go) - wyślę Ci zaproszenie / link do serwisu. I jak trzeba odśwież stronę. Wtedy baner zobaczysz.

Kiedy zejestrujesz się z reflinku zamieszczonego na tej stronie i będziesz w miarę aktywnie w tym seriwsie dorabiać przez jakiś czas, to my za to dostaniemy drobną kwotę. Ta kwota będzie takim Twoim podziękowaniem dla nas za prowadzenie tego bloga :) Z góry dziękujemy za rejestrację.

Gdybyś po rejestracji z naszego reflinku miał / miała z czymś problem, trudność - wyślij nam e-mail z informacją o problemie, napotkanej trudności. Postaramy się Ci pomóc :) Jeśli tylko będziemy umieli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger