Podsumowanie stycznia:
dodatkowe zarobki i nagroda

Dodatkowe zarobki z dorabiania przez Internet

 1. 20 zł,
 2. 32 zł,
 3. 1,96 euro,
 4. 50 zł.

20 zł + 32 zł + 1,96 euro + 50 zł = 102 zł + 1,96 euro

Nagroda

To T-Shirt ze zdjęcia u góry tego posta. Otrzymany za wypełnianie płatnych ankiet i zapisywanie do tej strony nowych osób (ta druga czynność nie jest obowiązkowa). Jest firmy FRIUT OF THE LOOM. Na etykiecie ma napis Super Premium. Jest z grubszej, dobrej gatunkowo bawełny. Rozmiar M pasuje jak ulał na Artura. Dostarczona do skrzynki pocztowej w regulaminowym czasie.

8 komentarzy:

 1. Kurczę, a ja jakoś wolę blog bez zarabiania:) chociaż fajnie jest znaleźć miejsce, w którym wszystkie metody są zebrane i pod ręką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego dnia!

   Usuń
 2. Bardzo ciekawe sposoby na podreperowanie budżetu np. na studiach :) Rzeczywiście wypłata mniejsza prawie o połowę, ale to zawsze dodatkowa stówa. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "sposoby na podreperowanie budżetu np. na studiach :)", a także dla dzieci od 13 r. ż. na kieszonkowe, dla osób niepełnosprawnych, którym trudno znaleźć pracę, dla matek na miecierzyńskim, wychowawczym, dla osób na rentach, emeryturach... Cieszymy się, żę ciekawe. Dokładnie :) Pozdrawiamy również

   Usuń
 3. Ciekawe sposoby na dodatkowe pieniadze, nawet ddatkowa 100 zł podnosi budżetu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) Każda suma, która podnosi budżet to zawsze coś.

   Usuń
 4. Stówka miesięcznie to niby nie dużo, ale jak się policzy, że to 1200 rocznie, to już można np. na tydzień nad morze za taką kasę skoczyć :) Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na przykład :) Dziękejmy! Pozdrawiamy i życzmy miłego dnia

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger