Podsumowanie maja: srebrna zawieszka, kod zniżkowy i darmówka

Mimo że maj jeszcze trwa, to my już dziś publikujemy Tobie podsumowanie maja. Będzie to podsumowanie darmówek oraz rzeczy i kodów.

Srebrna zawieszka

O zawieszce a właściwie krzyżyku ze srebra pisaliśmy w poście pt. Biżuteria za wypełnianie ankiet? Czemu nie!. Jeśli jeszcze nie przeczytałaś / łeś tej notki - zapraszamy Cię do tego.

Kod zniżkowy

Kod, który o 40 zł zmniejszał wartość zamówienia na pyszne.pl. Poświęciliśmy jemu osobny post, o tytule 40 zł na PizzaPortal.pl.

Zarówno srebrny krzyżyk jak i kod ze zniżką otrzymaliśmy za wypełnianie ankiet i zapraszanie do wypełniania ankiet czytelników.

Darmówka

Jej zdjęcia widzisz u góry postu. To paczka od firmy L`oreal Paris. Znalezliśmy w niej 14 próbek kremu na dzień Revitalift Laser X 3 L`oreal Paris, który wypełnia zmarszczki, zagęszcza i modeluje cerę. Do próbek dołączony był list, ulotka reklamowa i miernik efektów Revitalift Laser X 3. Niestety na stronie akcji próbek już nie można zamówić. Doradzamy śledzić strony/ ę firmy L`oreal Paris, ponieważ to już nie pierwsza akcja z darmowymi próbkami tej firmy, o której pisaliśmy.

Próbki mamy zamiar podarować którejś z naszych mam. Jeśli one ich by nie chciały, to może sami je przetestujemy :)

4 komentarze:

 1. Fajnie, że są takie możliwości. Nawet nie wiedziałam, że można:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za komentarz :) Można, można - tylko trzeba chcieć i mieć na to czas. Pozdrawiamy

   Usuń
 2. Na kod zniżkowy każdy by się skusił 😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość pewnie tak :) Przesyłamy pozdrowienia

   Usuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger