Podsumowanie maja:
wypłaty z dorabiania w sieci

W poście przedstawiamy podsumowanie wynagrodzeń, które otrzymaliśmy w maju dzięki dorabianiu w sieci.

Otrzymane w maju tego roku kwoty wypłat z zarabiania przez Internet:

 • 50 zł,
 • 2.66 euro,
 • 2.03 zł,

o których napisałam post o tytule 3 wypłaty z zarabiania przez Internet.

50 zł + 2.03 zł + 2.66 euro = 52 zł + 2.66 euro

To najsłabsza z kwot zarobionych w tym roku.

Tak naprawdę dorobiliśmy więcej, ale aktualnie nie mamy jak tego pokazać, bo Artur nie może zalogować się do konta bankowego przez Internet. Także wynagrodzenie, o którym wspomnieliśmy w zdaniu wyżej doliczymy do wynagrodzenia w czerwcu i mamy nadzieję, że czerwcu o nim napiszemy.

Podsumowanie kwoty dorobionej w czerwcu powinno być wyższe nawet o kilka razy niż w maju, ale zobaczymy jak to będzie...

Czekamy też na 4 czy 5 innych wypłat z dorabianie w necie (jedna z nich to będzie karta naładowana gotówką). Wczoraj przyszła do nas pierwsza z tych pięciu wypłat. Kolejnych możemy spodziewać się w tym miesiącu lub w przyszłym.

Podsumowanie wypłat z kwietnia przeczytasz w poście pt. Podsumowanie kwietnia: wypłaty z dorabiania przez Internet

11 komentarzy:

 1. Fajnie, że pokazujecie dokładnie, na czym można zarobić prowadząc bloga. I to nie teoretycznie, a realne dochody. Ja nie mam jakiś spektakularnych zarobków stale, jestem w jednym programie afiliacyjnym. Dlatego chętnie przyjrzę się Waszym propozycjom!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo za komentarz. Nie przepadamy za blogami / stronami WWW, gdzie podawane są teoretyczne zarobki, wolimy pisać o realnych :) Dzięki temu nasz blog jest wiarygodny. Też działamy w programach afilacyjnych, ale jeszcze w żadnym nie uzyskliśmy minimalnego progu do wypłaty... Zapraszamy do przyjrzenia się naszym sposobom na dorabianie. Pozdrawiamy

   Usuń
 2. Zawsze to 50 zł gratis :) Muszę kiedyś zgłębić te tajniki internetowego dorabiania, na razie to dla mnie czarna magia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie 50 zł i nie gratis - dorabiając przez Internet trzeba pracować. Zapraszamy Cię do zgłębiania tajnik internetowego dorabiania wtedy kiedy będziesz na to gotowa. Przesyłamy pozdrowienia

   Usuń
 3. Bardzo dobrze, że pokazujecie realne wyniki. Wiadomo, że mogą być lepsze albo gorsze, ale zawsze są prawdziwe i prawdopodobne. Na razie blogowanie to przede wszystkim moja pasja, jednak w dalszej perspektywie temat wydaje mi się bardzo interesujący.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za komentarz :) Blogowanie może być zarówno pasją, jak i sposobem na dorabianie, dlatego polecamy się zapoznać z tym tekstem, bo być może się kiedyś przyda. W następnym poście napiszemy o sposobie na odorabiania dzięki blogowi. Zapraszamy do obserwowania bloga. Pozdrawiamy

   Usuń
 4. Zdaję sobie sprawę, że to nie przychodzi samo i na efekty trzeba zapracować. Mnie internet służy póki co zawodowo jedynie do podtrzymywania kontaktów. Ale może kiedyś, kto wie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :) Rozumiemy. Jakbyś kiedyś zapragnęła dorabiać przez Internet, to zawsze możesz do nas napisać - my na pewno Tobie pomożemy. Miłego dnia

   Usuń
 5. Cieszę się, że trafiłam na ten blog, dużo wartościowych informacji :)
  Pozwolę sobie tylko na jedną uwagę, formy "Tobie" używa się tylko na początku zdania, kiedy to słowo jest pierwszym wyrazem w zdaniu. W innych sytuacjach tylko forma "Ci" wchodzi w grę, to mocno rażące. "Tobie" w środku zdania używamy tylko wówczas, gdy chcemy podkreślić, że tę informację kierujemy "właśnie do Ciebie, do nikogo innego", ale podkreślanie tego w tekście kilkukrotnie też jest pretensjonalne. Widzę, że moderujecie komentarze, więc mojego spokojnie możecie nie publikować, to tylko uwaga do Was jako autorów :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy Ci za komentarz :) Poprawimy to w tym poście za chwilę. W innych notkach niestety zrobimy to, kiedy znajdziemy na to czas :-/ Pozdrawiamy również serdecznie! Miłego dnia życzymy

   Usuń
 6. Dobre i 50zł. Ile mniej więcej czasu zajmuje wam samo 'dorabianie' - tzn szukanie sposobów i testowanie ich? Nie chodzi mi o sam proces tworzenia wpisu na blog tylko tę część, na której serio zarabiacie.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger