Podsumowanie czerwca: darmówki i próbka za grosz

Przeczytaj podsumowanie rzeczy otrzymanych za darmo w czerwcu tego roku. Co i skąd otrzymaliśmy?

W czerwcu mieliśmy możliwość dostania wakacyjnej torby (na górnym zdjęciu) za samą wizytę w Yves Rocher, jednak w czerwcu ten sklep nie był nam po drodze, więc torby nie otrzymaliśmy. Nie chcieliśmy jej jakoś specjalnie, bo mamy podobną torbę z tej firmy, którą dostaliśmy w zeszłym roku :)

Otrzymaliśmy 6 próbek nawilżającego kremu KOLASTYNA ENERGY TOUCH siła odżywienia (do cery suchej) za zrobienie zakupów w internetowym sklepie Leclerc na kwotę około 180 zł. To nie pierwszy raz jak dostaliśmy od firmy Leclerc jakieś drobne próbki kosmetyków.

Za 1 grosz kupiliśmy TESCO MAGAZYN z testerem kremu odżywiającego do twarzy i ciała firmy Himalaya Herbs. O tej próbce napisaliśmy post Gazeta z próbką kremu za 1 grosz.

Podsumowanie maja: srebrna zawieszka, kod zniżkowy i darmówka

Podsumowanie kwietnia: testowane produkty, nagrody i darmówki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger