Podsumowanie lipca:
testowane produkty i darmówka

Post podsumowujący otrzymane w lipcu produkty do testowania oraz darmową rzecz, które Ty też możesz testować / dostać. Sprawdź co to i jak to otrzymać.

Produkty do testowania

Pierwszą rzeczą, o której napisaliśmy notkę a przekazano nam ją do testów by płyn do prania Surf. Po testowaniu tego płynu możesz napisać opinię o nim na dedykowanej do tego stronie i wygrać fajne nagrody. Jak dostać próbkę płynu do prania i gdzie napisać opinię o Surfie napisaliśmy w poście pod tytułem PRZETESTUJ PŁYN DO PRANIA I WYGRAJ NAGRODY

Drugim produktem do testów, który dostał się do naszych rąk były karmelki z propolisem firmy GAL, które działają dobrze na gardło. O tym, jak otrzymać opakowanie karmelków napisaliśmy w notce o tytule TESTUJ KARMELKI Z PROPOLISEM DLA DZIECI.

Darmówka

W lipcu napisaliśmy też gdzie otrzymać darmowy stater sieci komórkowej wRodzinie. Przeczytasz to w tekście DARMOWY STARTER WRODZINIE Z 2.-LETNIM KONTEM WAŻNOŚCI.

W sierpniu testujemy już dwa różne produkty. Co do darmówek też już jedną otrzymaliśmy. Będzie o czym pisać :) A Ty dostałaś/łeś coś do testów lub jako próbkę w lipcu? Napisz w komentarzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger