Podsumowanie sierpnia:
testowane produkty, darmówki i okazje

Przeczytaj podsumowanie sierpnia. Dowiesz się z niego, jakie produkty testowaliśmy za pieniądze, które próbki rzeczy otrzymaliśmy oraz z jakich okazji skorzystaliśmy.

Testowane produkty

W sierpniu napisaliśmy post pod tytułem Płatne testowanie produktów. To dlatego, że Ani miała ostatnio okazję testować kawę rozpuszczalną Cafe Prima Crema i chusteczki higieniczne. Jeśli chcesz się dowiedzieć, dzięki któremu serwisowi Ania dostała te pełnowartościowe produkty, na których testowaniu dorobiła - a jeszcze nie czytałaś / nie czytałeś tej notki - koniecznie ją przeczytaj!

Darmówki

Sierpień obfitował w darmowe próbki. Najpierw otrzymaliśmy próbkę perełek zapachowych Lenor Unstoppables Fresh. Potem przyszy do nas 3 zestawy ograniczników do komód firmy IKEA. Pod koniec miesiąca dostaliśmy 4... tampony. Tak, tampony. Pisaliśmy o nich w poście o tytule Zamów 3-4 darmowe próbki tamponów O.B.

Okazje

W miesiącu sierpień opisaliśmy dwie okazje:

  1. do obejrzenia za darmochę nowego katalogu IKEA 2017,
  2. do oszczędzenia na kosztach dostawy w jednym ze sklepów internetowych.

Podsumowanie testowanych produktów oraz darmówek opisanych w lipcu przeczytasz tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger