Podsumowanie września:
darmowa próbka i okazja cenowa

darmowa próbka, okazja cenowa

Podsumowań września część pierwsza. Przeczytaj o darmowej próbce oraz o okazji cenowej, o których napisaliśmy we wrześniu. Zapraszamy Cię do tego!

Darmowa próbka

To próbka najnowszej odsłony płynu do naczyń firmy FAIRY. Napisaliśmy o niej w poście pod tytułem Darmowa próbka nowego płynu do naczyń FAIRY. Jeśli jej jeszcze nie masz, możesz ją zamówić dzięki wspomnianej notce.

Okazja cenowa

Są nią kupony zniżkowe na kwotę 50 zł do sklepu bingospa.eu. Część naszych zakupów z tego sklepu widzisz na fotce powyżej. Lubimy firmę BingoSpa ze względu na fajne ceny i bogaty asortyment.

Inne

Napisaliśmy też tekst o zarabianiu dzięki programom partnerskim z wykorzystaniem sieci afiliacyjnych / partnerskich. Jeśli interesujesz się taką tematyką i jeszcze nie czytałaś / czytałeś tego tekstu to przeczytaj go!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger