Podsumowanie listopada:
wypłaty, darmówki, testowanie i inne

dorabianie w Internecie

Podsumowujemy listopad br. Ile dorobiliśmy w Internecie? Jakie darmówki otrzymaliśmy? Co testowaliśmy? O czym jeszcze napisaliśmy?

Wypłaty...

...z Internetu opisane w listopadzie bieżącego roku:

  1. 50 zł,
  2. 32 zł - obie wypłaty z dorabiania w Internecie opisaliśmy w poście pod tytułem "PIERWSZA I DRUGA WYPŁATA Z DODATKOWEGO ZARABIANIA PRZEZ INTERNET",
  3. 40 zł,
  4. 10 zł - o tych dwóch kwotach wypłat napisaliśmy w notce "TRZECIA I CZWARTA WYPŁATA Z ZARABIANIA W INTERNECIE",
  5. 3 kwoty wypłat od blogera finansowego, z którym po dwóch miesiącach e-mailowania, konsultacji oraz negocjacji postanowiliśmy zakończyć współpracę. Artur oddał w poprzednim miesiącu dwa transkrypty i Ania zrobiła jedno zlecenie. Ta dwumiesięczna współpraca nauczyła nas czegoś oraz pokazała pewne rzeczy, których przedtem nie wiedzieliśmy :) Bogaci o te doświadczenia ruszamy dalej!

50 zł + 32 zł + 40 zł + 10 zł = 132 zł + 3 kwoty za zlecenia od blogera <-- są to wypłacone kwoty, które opisaliśmy w listopadzie na blogu (oprócz 3 zleceń od blogera finansowego). Nie są to wszystkie dorobione przez Internet kwoty w uprzednim miesiącu, ponieważ nie wszystkie minimalne progi wypłat w każdym z serwisów, w których dorabiamy przez Internet osiągnęliśmy. W listopadzie otrzymaliśmy jeszcze 4 inne wypłaty lub więcej, ale o nich napiszemy w grudniu.

Darmówki

W 11.2016 do zamówienia były darmowe próbki kosmetyków i podkładu chłonnego Seni. Czy w grudniu napiszemy na blogu o próbkach czegoś za darmo? Jeszcze nie wiemy..., ponieważ próbki łatwo zdobyć, ale szybko się rozchodzą (zwykle zanim zdążymy o nich napisać na blogu...).

Testowanie produktów

W poprzednim miesiącu opisaliśmy na blogu testowanie jogurtów naturalnych z dodatkami Zott Primo (kiedyś Zott Natur). W listopadzie testowaliśmy więcej produktów, ale mamy nadzieję, że opiszemy większość z nich w tym miesiącu. Będą też zniżki dla Was :) Abyście również mogli z nami testować pewne produkty.

Okazje cenowe

Wymyśleliśmy serię postów "Tanie dodatki / dekoracje do domu". Znajdziesz ją na blogu w kategorii o nazwie "Okazje". Napisaliśmy pierwszy post z tej serii o tealightach, świeczkach zapachowych i bezzapachowych, świecachzdobnych / dekoracyjnych W przyszłości mamy zamiar jeszcze raz napisać o świeczkach i świecach. Tym razem o tych produktach dostepnych w innych sklepach niż w Tesco, Kik oraz Flying Tiger Copenhagen. W dalszej przyszłości planujemy również oczywiście inne posty z tej serii.

Jeśli chcecie wiedzieć, jakie tanie produkty ozdobne i nie tylko kupujemy do domu - zapraszamy na profil naszego bloga na Instagramie. Obserwuje nas tam już ponad 300 osób! Dziękujemy serdecznie :) Chcemy by było Was jeszcze wiecej ;)

Inne

W zeszłym miesiącu opublikowaliśmy także tekst o tym "Jak pisać artykuły / Jak pisać blog?".

Kupiliśmy za pół ceny projekt logo na blog. Sami go edytowaliśmy w Ilustratorze, zastosowaliśmy trochę inne czcionki i podmieniliśmy w nim tekst na nasz :)

W listopadzie na blogu było ciekawie, w grudniu wierzymy w to, że też tak będzie!

Trochę się u nas działo :) A u Was?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger