Podsumowanie grudnia: darmówki cz.1/2 + zniżka 15% w....

darmowe perfumy 2017

Przeczytaj pierwszą część podsumowania z darmowymi rzeczami i próbkami w roli głównej :) Zobacz, co dostaliśmy i zgarnij 15 procentową zniżkę w... No właśnie, dowiedz się gdzie!

Darmowe próbki i nie tylko

Na górnym zdjęciu widzisz wybrana przeze Anię darmową próbkę perfum. Jak Ania dowiedziała się o niej to były do zamówienia już tylko męskie zapachy . Do próbki dołączony był list ze 10% procentową zniżką na zakup perfum firmy Apar perfume. Próbka ma 2,4 ml i aż 36 miesiący przydatności do użycia od otwarcia. Próbka perfum ładnie pachnie - nie jest to męski mocny, duszący zapach. Jej nr to H735. Jest to inspiracja Davidoff Cool Water. Zapach jest trwały. Artur chętnie zużył próbkę. Teraz próbki o tej pojemności są w sprzedaży po 4,90 zł. Dostawa od 9,90 zł. Perfumy firmy Apar perfume kupicie mna https://aparperfume.pl.

darmowe próbki 2017

Od Tesco darmową wycinankę na świąteczny lampion. Wycinankę otrzymaliśmy chyba w liście od Tesco, poniewa posiadamy kartę Clubard Tesco i co jakiś czas Tesco wysyła bony rabatowe posiadaczom tej karty.

darmowe próbki 2017

Od https://www.bonami.pl/?r=w2bQU dostaliśmy darmowe zawieszki do prezentów w podziękowaniu za zakupy. Jak co zakupy dostaliśmy też do 20 zł zniżki na kolejne zakupy. Jak zapiszesz się z wspomianego linku otrzymasz do 30 zł zniżki na pierwsze zamówienie i my również otrzymamy do 30 zł zniżki. Na tej stronie kupisz piękne rzeczy do mieszkania w świetnych cenach.

darmowe perfumy 2017

Kolejne etykiety na prezenty za darmo. Tym razem od Tesco. Otrzymaliśmy je gratis do zamówienia, które złożyliśmy przez Internet i otrzymaliśmy do domu.

Zniżka

Dla pierwszej osoby, która do nas napisze w komentarzu pod tym postem lub e-mailem mamy kod rabatowy w wysokości 15% do sklepu Zalando. Kod obowiązuje do 31 marca 2017 roku na zakup o minimalnej wartości 300 zł (nie dotyczy przesyłki ekspresowej). To kupon jednorazowego użytku. Należy go wprowadzić podczas składania zamówienia. Wypłata wartości kuponu rabatowego nie jest możliwa. Łączenie z innymi kuponami jest wykluczone. Rabat dotyczy tylko artykułów oferowanych przez Zalando.pl (nie dotyczy kart upominkowych). Niektóre marki mogą być wyłączone z promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger