Podsumowanie stycznia: wypłaty z dorabiania przez Internet

dorabianie przez Internet

Podsumowujemy wypłaty z Internetu, które otrzymaliśmy w styczniu na konta: bankowe, Papal i nie tylko. Jaką kwotę dorobiliśmy? Co to była za wypłata nie na konto?

Wypłaty Artura:

Otrzymana na konto bankowe:

Te, które wpłynęły na Paypal:

Wypłaty Ani:

Dostała je na konto PayPal:

  1. 2,65 euro - z 14.-stego sposobu na dorabianie,
  2. 26,91 zł - z 32.-giego sposobu na dorabianie w Internecie,
  3. 26,38 zł - również z 32.-giego sposobu na dorabianie w Internecie,
  4. 17,40 zł - z 20.-stego sposobu na dorabianie.
wypłaty z Internetu

Do tego zgłosiliśmy wypłatę w postaci bonu upominkowego. Jest to kolejny raz bon na kwotę 40 zł do sklepu TK Maxx. Ten sklep to jeden z ani ulubionych :) Na co byście wykorzystali ten bon? Ania myślała o zestawie olejków do kąpieli czy mydełek. Nie było ostatnio takich zestawów, więc pomyślała o zestawie herbat i drobnej przekąsce. Oczywiście kuszą ją też jakieś rzeczy do domu, np. kubki czy szklanki Jane Foster (są nawet po 17-20 zł), akcesoria kuchenne Jamie Olivier, wielkanocne ozdoby (nie było ładnych) czy świeczki Yankee Candle bądź Woodwick... Co kupujecie w TK maxx (oprócz ubrań, dodatków [np. torebek], obuwia i dziecięcych rzeczy)? Co polecacie kupować w sklepach TK Maxx?

Podsumowanie:

Artur: 65,70 zł + 2,66 euro + bon do TK Maxx o wartości 40 zł.

Ania: 70,69 zł + 2,66 euro.

Razem: 176,39 zł (w tym bon do TK Maxx o wartości 40 zł) + 5,32 euro.

PS Niedługo przeczytasz post o testowaniu przez nas kolejnych rzeczy. To będzie coś zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci. Sprawdź, co to na naszym fanpage.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger