Podsumowanie: darmówek, prezentów, rzeczy za 1 grosz

darmowa witamina D 2000 j.m.

To podsumowanie darmówek, prezentów i rzeczy za jeden grosz, które otrzymaliśmy w styczniu oraz lutym bieżącego roku. Zobacz, co można było zgarnąć!

Darmówki

Jakiś czas temu była organizowana akcja rozsyłania darmowej witaminy D. Powyżej i poniżej tych zdań znajdziesz zdjęcia opakowania witaminy D (2000 j. m.), broszury, która była dołączona do przesyłki i listu.

darmowa witamina D 2000 j.m.

Suplementujemy sobie z Arturem ową witaminę. Jak nam się skończy to opakowanie, to mamy inne (1000 j. m.). Ta oferta jest o tyle fajna, że nie musimy co skończone opakowanie chodzić do apteki a wystarczy jeden telefon i możemy zamówić pakiet tej witaminy, który starczy nam na długo.

darmowa witamina D 2000 j.m.

Poniżej widzisz darmową Kropkę TV oraz Twój poradnik i kropka!. To gazety, które dostawało się za darmo lub za jakikolwiek zakup (nie pamietamy już) przy zakupach w Biedronce w najbliższe dni od otwarciu tego sklepu. Do tych gazet dołączona była darmowa kapsułka do zmywarki.

darmowa Kropka TV i Twój poradnik i kropka

Prezenty

tani kalendarz 2017

To kalendarz od taty Ani. Tato Ani co roku kupuje sobie i nam kalendarz czy to książkowe, czy do powieszenia. Ten kosztował chyba 2,99 zł i był do kupienia w Carrefourze. Były również inne ładne wzory. Np. z domkiem nad morzem :) Może kiedyś Wam go pokażemy, bo dostaliśmy 2 kalendarze z tego sklepu.

Kalendarz Artystyczny 2017

Powyższy kalendarz otrzymaliśmy od mamy przyjaciela Artura. To Kalendarz Artystyczny. Podobają nam się w nim zdjęcia i teksty :)

Za 1 grosz

Na powyższym kolażu widzisz, co można było dostać za jeden grosz (za same odwiedziny sklep lub za zakupy za co najmniej 7,90 zł) w Yves Rocher. Nie skorzystaliśmy z tych promocji, choć kusił nas trochę koc. Mamy już jeden koc z Yves Rocher, różowy, malutki - jesteśmy z niego zadowoleni. Ale nie skusiliśmy się na ten, bo uważamy, że mamy wystarczającą ilości kocy na ten czas.

A co Wy ostatnio otrzymaliście za darmo lub w podarku od kogoś? Pochwalcie się ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger