Podsumowanie 3. ostatnich miesięcy: wypłaty z dorabiania

dorabianie przez Internet

Przedstawiamy finansowe podsumowanie trzech ostatnich miesięcy pod względem dorabiania przez Internet. Ile dorobiliśmy od marca do maja br.?

Marzec

W marcu otrzymaliśmy pojedyncze wypłaty, które zgłosiliśmy jeszcze pod koniec lutego i 13 oraz 19 marca.

dorabianie przez Internet

Kwiecień

W kwietniu nadal nie mieliśmy sprawnego komputera. Ale mimo to udało nam się zgłosić rekordową wypłatę jak na serwis, w którym się dorabia na wypełnianiu płatnych ankiet, w kwocie 110 zł, ale nadal czekamy na wpłynięcie jej na Paypal.

Maj

Od maja wrócliśmy do dorabiania w Internecie. Także mamy nadzieję, że wysokość miesięcznych wypłat z Internetu wzrośnie.

W maju br. wypłaty z Internetu wyglądały już tak:

2 x 26, 60 zł + 2,01 zł + 2 x 100 zł = 337,21 zł + nawilżacz powietrza firmy Adler o wartości ok. 70 zł.

Oto co testujemy od wczoraj... To Lech Lite! 😁 Piliście go już?

Post udostępniony przez Dorabiaj Teraz (@dorabiajteraz)

PS Dziś dostaliśmy na Dzień dziecka ;) kolejną wypłatę z dorabiania z pomocą Internetu. Dzisiaj dowiedzieliśmy się też o kolejnym, już trzecim w przeciągu dwóch miesięcy teście piwa. Testowaliście coś ostatnio? Jak tak, to co to było? Jak nie, to czy jesteście zainteresowani serią postów o sposobach na testowanie produktów? Każdy taki sposób to byłby inny sprawdzony i opisany przez nas serwis, dzięki któremu można za darmo otrzymywać produkty do testów (przesyłka również jest darmowa).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderujemy. Te, które mają widoczny w podpisie adres WWW bloga/ strony lub zawierają linki reklamujące/ pozycjonujące jakaś stronę WWW/ blog nie zostaną opublikowane. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, imieniem lub ksywką.

Reklamę na naszym blogu możesz kupić klikając tutaj (w postaci dodania krótkiego tekstu lub grafiki przekierowującego na jakąś stronę WWW). Możliwa jest też reklama w postaci dodania swojego artykułu reklamowego. By ją kupić kliknij w prawym górny rogu na napis "Dodaj tutaj artykuł reklamowy". O innych formach reklamy przeczytasz na podstronie Współpraca. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Dziękujemy za komentarz. Liczymy na kolejne :)

Copyright © 2016 Dorabiaj przez Internet, Blogger